درباره ما

آرامش واژه مشترکی ست که با دیدن منظره بینظیر و طبیعت بکر به ذهن هر بیننده ای میرسد مکانی بینظیر و زیبا که با حفظ بافت قدیمی و همگونی با طبیعت سرسبزش ما را به دنیای دیگری فرا می خواند دنیایی آرام و در عین حال سرشار از انرژی که گاهی در میان غبار دغدغه ها و روزمرگی هایمان کمرنگ می شود.

طالقان شهری با جاذبه های طبیعی و گردشگری فراوان شهر آبشار های خروشان کوچه باغ های خاطره انگیز    کوهها و غارهایی که روایت های فراوانی در سینه خود دارند و دریاچه ای که همچون نگینی بی همتا در آن می درخشد و چشم اندازهای طبیعی کم نظیری را به ارمغان می آورد و زادگاه چهره های تاریخ ساز همچون آیت الله طالقانی. دوام و حفظ اصالت این شهر سنتی در نزدیکی پایتخت پرجمعیت و مدرن ایران ارزش آن را دو صد چندان کرده است.

هتل بین المللی کیمیا در بلندای مشرف به دریاچه طالقان و در میان باغ های سرسبز بنا نهاده شده است. تا بتواند بهترین و زیباترین مناظر را به میهمانان خود پیشکش نماید. این هتل در زمینی به مساحت 4000 متر مربع در 7 طبقه ساخته شده است. این هتل با 30 اتاق و 4 سوییت مجهز، میزبان مسافران و گردشگران ارجمند خواهد بود. همچنین با 2 سالن پذیرایی با منو باز به همراه یک کافی شاپ و ارائه سرویس با نهایت توان و علاقه؛ خاطره حضور مهمانان ارزشمند خود را ارج می نهد.

هدف هتل بین المللی کیمیا آشنایی هر چه بیشتر گردشگران با این شهر تاریخی با طبیعت بکر و کم نظیر و تجربه یک اقامت خاطره انگیز با طعم آرامش و رضایت برای مهمانان خود است. این هتل تمام تلاش خود را به کار گرفته تا ساختار و معماری سازگار با طبیعت داشته و کمترین آسیب و تخریبی به محیط زیست وارد ننماید. همچنین موقعیت ساخت هتل به گونه ایست که دسترسی به نقاط گردشگری و تفریحی را برای مهمان خود به راحتی امکان پذیر می کند. 

دانلود فایل PDF مطالعات اقتصادی طالقان و جزئیات بیشتر درباره هتل کیمیا