برگزاری مسابقات ورزشهای دوگانه کشوری

طبق گزارش فدراسيون ورزش سه گانه؛ مسابقات المپياد استعدادهاي برتر در رشته دوگانه زميني دختران و دو گانه آبی پسران در رده هاي سني نونهالان و نوجوانان برگزار شد. اين رويداد كه انتخابی قهرمانی کشور بود در استان البرز و شهرستان طالقان به میزبانی هتل بین المللی کیمیا طالقان برگزار گرديد.

 اين مسابقات با استقبال شرکت کنندگان و مدعیان قهرمانی کشور و هیئت های استانی و کشوری به نسبت دوره های قبل مواجه گشت که باعث شد در این مسابقات میزبان 114 ورزشکار از 21 استان کشور بوده باشیم، این مسابقات در رده های سنی نونهالان و نوجوانان برگزار گردید که در رده سنتی نونهالان در دو قسمت اقدام به دویدن مسیر 1250 متری و دوچرخه سواری 5 کیلیومتری و سپس دویدن مسافت 625 متری نموده و در رده سنی نوجوانان اقدام به طی مسیر 2500 متری به صورت دو و 10 کیلومتری دوچرخه و سپس 1250 متر دوندگی نموده اند.

در رده نونهالان نیز تیم استان زنجان موفق شد مقام اول را کسب نموده و در رده نوجوانان تیم استان چهارمحال و بختیاری به مقام اول دست پیدا نمایند.

این مسابقات علاوه بر قسمت تیمی در قسمت انفرادی نیز برگزار شد که در رده نونهالان آوا کرمی، فائزه مهری و کیمیا شامی به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب نموده و در رده نوجوانان  نیز نرگس نیک روش و یاسمن جدیدی و ملیکا نیکویی به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب نمایند. 

منطقه طالقان و موقعیت جغرافیایی هتل بین المللی کیمیا باعث شده است که این مجموعه سالانه میزبان بسیاری از ورزشکاران کشور بوده و با قرار دادن امکانات خود به آنها و با در نظر گرفتن طبیعت بکر دریاچه و پوشش گیاهی منطقه ، بستری را فراهم نماید تا ورزشکاران ایرانی بتوانند در محیطی حرفه ای و آرامش بخش به تمرین و توسعه قابلیت های فردی و گروهی خود روی آورده و باعث افتخار آفرینی برای کشور عزیزمان باشند.