جناب آقای دکتر واعظی در هتل کیمیا

کشور عزیزمان ایران داری جاذبه های طبیعی و گردشگری فراوان است. مسئولین و مدیران  محترم کشورمان همواره بر اهمیت این موضوع تاکید داشته اند در سال های اخیر که شرایط اقتصادی کشور دچار رکود بوده ترویج گردشگری و سرمایه گذاری در این حوزه میتواند یکی از راهکارهای فوق العاده موثر برای بهبود شرایط اقتصادی کشور باشد چشم انداز و هدف ما آن است که اقامت در شهر زیبای طالقان با ارائه خدمات مناسب و به کارگیری نیروهای مجرب این حوزه، بتواند نگاه گردشگران را به سوی خود جلب کند و ما نیز بتوانیم گام کوچکی در خصوص اشتغال زایی و ایجاد درآمد برای علاقه مندان و بهبود جریان اقتصادی برداریم.

میدانیم که شهر زیبای طالقان با طبیعت خدادای و بینظیر خود پتانسیل های بلقوه و بسیاری را در دل خود جای داده و وظیفه خود میدانیم که تمام تلاش خود را برای شناساندن این خطه عزیز به دیگر مردمان جهان به کار ببندیم. 
خوشحالیم که مسئولین عزیزکشورمان چون جناب آقای دکتر واعظی نیز بر موضوع ترویج فرهنگ گردشگری و بالا بردن استاندارهای آن تاکید داشته‌ اند.
 حضور این مقام عالیقدر را هتل بین المللی کیمیا بسیار ارج نهاده و از اینکه زمان ارزشمند خود را در اختیار ما قرار دادند کمال تشکر و قدرانی را داریم.